SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Smyckeskrin 3796103
nr 379 6103
Smyckeskrin
2st (1st med sköldpaddsskal) + miniatyrväska, silver, England, 1800-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 september 2005
1.000 kr
1.500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.